Arama Motoru Reklamları

Arama Motoru Reklamları

Arama motorlarını kullanarak İnternette tıklama başına reklam kampanyaları oluşturarak ulaşmak istediğiniz hedef kitlesiyle etkileşimi hızlandırıyoruz. Web üzerinden markanızın ve hizmetlerinizin hızlı bir şekilde tanınmasını sağlıyoruz. Yaptığımız optimizasyonlarla reklam kampanyalarında daha verimli ve daha hızlı geri dönüşler elde ediyoruz.

 

SEM – Search Engine Marketing ile site trafiğinizi artırıyoruz. SEM (Arama Motoru Pazarlaması), Google gibi arama motorlarını kullanarak İnternette tıklama başına reklam kampanyaları oluşturarak mesajınızı hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Google AdWords yeni adıyla, Google Ads SEM Reklam Kampanyaları ile hizmetinize ve hedeflerinize uygun aramalarda markanızın ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Son derece hassas ölçümlerle takip yapmanızı sağlıyoruz. SEM kampanyalarınızı, bütçenizi, reklamlarınızı tasarlamanızı ve yaratmanızı sağlıyoruz. PPC – Pay Per Click (Tıklama Başına Maliyet) konseptiyle kampanyalarımızı kurgulayıp reklam gösterimleri harcama yapılmasını önlüyor, sadece tıklanan reklamlar için ödeme yapmanızı sağlıyoruz ve şeffaf raporlamalarla bu dataları sizinle paylaşıyoruz.

 

Google Ads Arama Ağı SEM Kampanyaları, metin reklamların arama sorguları yapan kullanıcılara gösterilmesidir. SEM Kampanyasının anahtarı, tanıtmak istediğiniz hizmet ya da ürünlerin anahtar sözcüklerinin iyi bir şekilde araştırılarak doğru analizler yapıldıktan sonra seçilip satın alınması ile
gerçekleşir. Böylece hedef kitlesine doğru yer ve zamanda ulaşmanız sağlanacaktır.

 

Google Banner Ads (Resim ve Hareketli Display Reklamları) ile internet kullanıcarına ulaşın. Google’ un partner olduğu tüm web sitelerinde markanızın bilinirliğini arttırın. Google’ın görüntülü reklam ağı GDN (Google Display Network) web ortamında gezen kullanıcılar üzerinde etkili reklam modelleriyle markanızın bilinirliğini, etkileşimleriniz ve daha fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlayalım.

 

Google Ads Yeniden Pazarlama SEM Yeniden Pazarlama Kampanyaları, Yeniden Pazarlama Google Ads’ in etkili başka bir reklam modelidir. Web sitenizi veya hedef olarak gördüğünüz sayfaları daha önce ziyaret etmiş olan kullanıcılara ulaşmanızı sağlayalım. Web ortamında gezinirken hedef kitlenizi takip edelim ve Google ağının bir parçası olan diğer sitelerde mesajınızı tekrar müşterilerinizle buluşturup markanızın bilinirliği ve etkileşimlerinizi artıralım.
× Bize Yazın