Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya’yı yönetmek içinde onlarca soru barındırır; Hedef kitle? İletişim tonu? İyi içerik? Takipçi artışı? Doğru mecra? Sorularınızın cevapları için bize ulaşın.

Sosyal Medya Reklamları

Reklam bütçenizi doğru yönetmek, yaratıcı kampanyalar planlamak, raporlanabilir sonuçlar ve geri dönüşler elde etmek için sosyal medya reklamlarınızı yönetmeye adayız.

Pazarlama İletişimi

Pazarlama İletişimi stratejilerinizi güçlendirmek için Dijital PR çalışmaları, etkinlik planları, medya planları, influencer projeleri ile destek olmaya hazırız.

Blog Yönetimi

İş alanınız ne olursa olsun her marka/kurumun bir bloğu olması gerektiğine inanıyoruz. Blog içerikleri, aynı zamanda bazı mecralar için mükemmel sosyal medya içerikleridir. Blog içeriği üretmeyi seviyoruz, sizinkine de talibiz.

İçerik Yönetimi

Marka iletişiminizi, kreatif video içerikler ile güçlendiriyoruz. Pazarlama materyalleriniz, dijital platformlarınız ve şirket içi iletişim araçlarınız için profesyonel içerik yönetimini üstleniyoruz.

Dijital Pazarlama Yönetimi

Partner ajansımız GoSocial ile Dijital dünyanın tüm araçları ve taktikleri arasından sadece yanınıza almanız gereken çözümler ile güncel kalmanızı sağlıyoruz, doğru zamanda doğru taktikleri hayata geçirip iş hacminizi katlıyoruz.
× Bize Yazın